HC Verva Litvínov 2011-12

 
Příprava
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
1Martin Volke17.1.198284152018790,342,89
82Petr Franěk6.4.197563002612182,315,20
37Patrik Nechvátal8.7.1992318078992,712,33
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
44Radim Skuhrovec11.5.197414336
11Matěj Stříteský20.9.19909066
28Karel Kubát13.6.198814224
45Richard Jareš23.2.198111123
91Ján Brejčák29.6.198912112
4Marek Černošek22.7.197612112
31Jiří Gula7.8.19894022
23Petr Kousalík7.2.199112022
3Daniel Hora20.3.19916011
10Jakub Havelka17.1.19904000
7David Pojkar4.6.1981
 
26Viktor Hübl13.8.19781471219
16František Lukeš25.9.19821451318
42Vojtěch Kubinčák4.2.1979147512
76Martin Frolík10.2.1982156511
79Martin Hujsa9.9.1979153710
88Jakub Maxa23.4.198912246
81Jan Bojer25.6.198915325
71Juraj Majdan20.8.199114235
18František Gerhát28.4.199013224
25Martin Heinisch6.4.198513213
3Kryštof Kafan4.2.19906123
20Lukáš Rindoš23.8.19877123
32Martin Jenáček14.7.19758033
43Pavel Smolka12.3.19922101
78Robin Hanzl10.1.1989
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55
55-56 56-57 57-58 58-59 59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67
67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75 75-76 76-77 77-78 78-79
79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03
03-04 04-05 05-06 06-07 07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15
15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-24 24-25 Vysvětlivky
 
 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat