TJ Jiskra SZ Litvínov 1959-60

 
1. liga
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPr
Bohuslav Křepelka13.5.19332093
Josef Bruk14.3.19355
Vlastimil Suchý11.11.19252
 
ZGAKB+-TM
Kamil Svojše22.8.193820167
František Dům24.1.193622314
Zdeněk Nikodým2.10.192621011
Vladimír Kýhos (C)6.1.193322011
Jaroslav Piskač23.8.19411000
 
14Miroslav Kluc1.12.19222223730
Ladislav Štěrba (A)25.5.193322121224
12Miroslav Říha6.6.19292214216
Vlastimil Galina4.1.19292211516
Zdeněk Zíma1.2.19352241014
Jiří Zíma27.2.193022459
Ivan Kalina9.9.193422325
7Jaromír Hudec14.12.193620123
Bohumil Mraček23.12.19368112
Petr Mokrý22.4.19429011
Vlastní gól soupeře1
18 hráčů227856134
 
ZVRPB%
Trenér: Miroslav Kluc1.12.192222100122045,45
 

Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55
55-56 56-57 57-58 58-59 59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67
67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75 75-76 76-77 77-78 78-79
79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03
03-04 04-05 05-06 06-07 07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15
15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-24 24-25 Vysvětlivky
 
 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat