HC Verva Litvínov 2011-12

 
Tipsport extraliga - Základní část + Play out
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
1Martin Volke17.1.198240206810495790,203,0219212
82Petr Franěk6.4.19753216217879991,112,8914181
37Patrik Nechvátal8.7.19927204168884,624,71160
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
37Patrik Nechvátal8.7.19927000-0000
82Petr Franěk6.4.197532000-4000
1Martin Volke17.1.198240000-2000
 
28Karel Kubát13.6.19886451924-280202
45Richard Jareš23.2.19815641519-191200
11Matěj Stříteský20.9.19905961016-742401
7David Pojkar4.6.1981372810-344000
4Marek Černošek22.7.197653448-746001
91Ján Brejčák29.6.198951235-4101100
23Petr Kousalík7.2.199158145-534000
31Jiří Gula7.8.198948123-1442000
19Jiří Šlégr30.5.1971503326000
3Daniel Hora20.3.1991210112000
81Václav Čejka18.5.1990100000000
43Ondřej Martinka3.5.1987100002000
10Jakub Havelka17.1.199012000-14000
44Radim Skuhrovec11.5.197454000-1426000
 
26Viktor Hübl13.8.197861253156854746
16František Lukeš25.9.198251212950424904
32Martin Jenáček14.7.197557112435-1420103
9Martin Ručinský11.3.197156171128-1108704
76Martin Frolík10.2.19825682028-1124110
79Martin Hujsa9.9.197955141024-1141612
5Michal Trávníček14.3.19805571623-566220
78Robin Hanzl10.1.198944111122-616401
42Vojtěch Kubinčák4.2.19796112921-963414
21Jakub Černý5.3.1987315914-218000
71Juraj Majdan20.8.1991597613-334101
18František Gerhát28.4.199060549-148201
43Pavel Smolka12.3.199216101-42000
3Kryštof Kafan4.2.199013011-32000
29Ondřej Jurčík28.6.199216011-24000
43Peter Nylander20.1.19762000-10000
20Lukáš Rindoš23.8.1987600002000
25Martin Heinisch6.4.19857000-24000
78Jakub Šrámek24.1.19879000-20000
51Marek Laš24.1.19871100000000
88Jakub Maxa23.4.19891200002000
81Jan Bojer25.6.198932000-46000
 
39 hráčů52170250420-137102453930
 
Trenéři: Vladimír Kýhos ml. do 27. kola (26 / 11 - 0 - 15), Jiří Kučera do 48. kola (47 / 20 - 0 - 27)
Od 27. kola: Jiří Šlégr, Viktor Lukeš (38 / 19 - 0 - 19)
Od 48. kola: Vladimír Jeřábek (17 / 10 - 0 - 7)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55 55-56 56-57 57-58 58-59
59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07
07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 Vysvětlivky
 
 
„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde