HC Chemopetrol 1998-99

 
Staropramen Extraliga - základní část
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
7Zdeněk Orct28.4.1970502866129172293,032,707
97Marek Pinc20.3.197982541113292,312,600
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
97Marek Pinc20.3.19798000-0000
7Zdeněk Orct28.4.197050000-2000
 
8Angel Nikolov18.11.19755151217252200
38Miloslav Hořava12.2.196828312151024101
23Martin Štěpánek2.4.19714521214-420102
57Oleg Romanov31.3.197041369-254000
9Vladimír Gýna27.9.197538268335100
55Petr Krátký28.11.197519325-261101
4Sergej Butko10.7.196824314-120101
21Radek Mrázek16.10.197140134210100
17Marian Meňhart14.2.197726033-844000
5Václav Zavoral22.5.1981100000000
57Štěpán Obrtlík15.11.1980100000000
30Martin Znojemský22.4.197914000-34000
 
33Ivo Prorok28.12.196946181533579512
27Robert Kysela5.6.196847171633685504
24Josef Straka11.2.19785051722-448101
29Marian Kacíř29.9.19742571017-16112
13Vladimír Petrovka9.10.19653631417-239001
16Jindřich Kotrla7.3.19754397161263100
15Kamil Piroš20.11.1978417916010100
25Daniel Branda20.2.197625951448301
95Michal Trávníček14.3.1980497714-465101
19Zdeněk Skořepa10.8.1976253101316000
42Vojtěch Kubinčák4.2.19794211112-516110
29Petr Hrbek13.4.196924471108101
11Vadim Bekbulatov8.3.1970464610-1347100
26Viktor Hübl13.8.197827268-510201
10Martin Ručinský11.3.1971322430000
20Tomáš Kůrka14.12.19816000-50000
22Michal Pinc2.12.1981700004000
 
31 hráčů52130189319-1182031319
 
Trenéři: Ondřej Weissmann do 13. kola (13 / 5 - 1 - 7), Vladimír Jeřábek (52 / 19 - 10 - 23)
              Václav Sýkora od 15. kola (38 / 14 - 8 - 16)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55 55-56 56-57 57-58 58-59
59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07
07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 Vysvětlivky
 
 
„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain