HC Chemopetrol 1999-00

 
Český telekom Extraliga - základní část + play off
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
7Zdeněk Orct28.4.1970573294139194993,342,5325215
97Marek Pinc20.3.197982511414691,253,35150
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
8Angel Nikolov18.11.19755871724756302
39Miloslav Hořava12.2.19684431619332201
29Karel Pilař2.4.19715621214365100
21Radek Mrázek16.10.19714111112-220100
4Martin Štrbák15.1.1975575611840001
9Vladimír Gýna27.9.19754129111338100
44Marek Černošek22.7.1976331910-161000
55Petr Krátký28.11.197535145191000
17Marian Meňhart14.2.19778000-48000
10Jan Liška13.5.1979400014000
 
22Robert Reichel25.6.197152283664828542
27Robert Kysela5.6.196859252348371442
38Jan Alinč27.5.1972541916351099406
33Ivo Prorok28.12.196940142034558433
18Daniel Branda20.2.19764391221516003
42Vojtěch Kubinčák4.2.197959111223528102
15Kamil Piroš20.11.19784781119-920100
13Petr Rosol20.6.196443101121-324402
26Viktor Hübl13.8.1978366915116100
19Zdeněk Skořepa10.8.1976245611214201
12David Balázs7.4.19743011112557
95Michal Trávníček14.3.198058369230000
16Jindřich Kotrla7.3.197540538-238200
24Josef Straka11.2.197811112-16000
59Lukáš Bednařík5.9.197914011-10000
11Zdeněk Žák27.2.1980100000000
 
28 hráčů5916726242959920361125
 
Trenéři: Václav Sýkora a Vladimír Jeřábek (59 / 25 - 11 - 23)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55 55-56 56-57 57-58 58-59
59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07
07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 Vysvětlivky
 
 
„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich