HC Chemopetrol 1997-98

 
Staropramen Extraliga - základní část + play off
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
7Zdeněk Orct28.4.1970533156133163992,492,53
93Richard Hrazdíra31.10.19676259511095,651,16
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
5Drahomír Kadlec29.11.19653841620253246
23Martin Štěpánek2.4.19715231114445120
3Roman Čech19.9.1971528513455328
4František Procházka25.1.1962519312393860
21Radek Mrázek16.10.197145178353020
8Angel Nikolov18.11.197555178414380
20Petr Molnár16.10.19712816711162
55Petr Krátký28.11.197521224171924
6Vladimír Gýna27.9.197523022111812000
 
25Petr Hrbek13.4.196955232750214728
33Ivo Prorok28.12.196956242347265858
26Tomáš Vlasák1.2.197555232447174342
11Martin Rousek5.10.197050112334123320
36Jan Alinč27.5.197237132235153726
13Vladimír Petrovka9.10.196552112031243954
27Robert Kysela5.6.196853131528194242
10Denis Afinogenov15.3.197456101727173216
18Rail Muftijev19.11.19684310142442416
30Dmitrij Denisov5.7.1970429918102530
12David Balázs7.4.19742215601227
24Josef Straka11.2.197817224188
16Jindřich Kotrla7.3.197510022122000
15Kamil Piroš20.11.197814011332000
22Vojtěch Kubinčák4.2.19793000020000
70Tomáš Krásný15.9.19706000012000
 
27 hráčů56179263442438708665
 
Trenéři: Ondřej Weissmann (56 / 23 - 12 - 21), Vladimír Jeřábek (56 / 23 - 12 - 21)
Od 33. kola: Ivan Hlinka (24 / 9 - 5 - 10)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55 55-56 56-57 57-58 58-59
59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07
07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 Vysvětlivky
 
 
„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich