HC Verva Litvínov 2016-17

 
Tipsport extraliga - Základní část + play off
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
32Jaroslav Janus21.9.1989492811104115291,722,2227225
48Michael Petrásek19.12.1991116322928390,712,75560
37Jaroslav Hübl29.12.19824242148986,413,47310
1Tomáš Halász25.5.199028082978,386,00020
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVGSHZSVHVH %Č
1Tomáš Halász25.5.19902000-0000
37Jaroslav Hübl29.12.19824000-0000
48Michael Petrásek19.12.199111000-0000
32Jaroslav Janus21.9.198949000-6000
 
90Daniel Sørvik11.3.19904561016-228411564950--
28Karel Kubát13.6.19885141216-10682031081631--
45Filip Pavlík20.7.19925421315-648001916057--
29Tomáš Pavelka29.5.1993385914102000265133910,00
21Karel Pilař23.12.197725549224301611013--
31Jiří Gula7.8.198957268-53810013046591100,0
88Zbyněk Sklenička15.12.198157044-1052000374762--
71Tomáš Frolo26.1.19821001101000010162--
3Martin Kokeš13.6.199532011-180002787--
11Jan Strejček8.11.1993100000000300--
7Kamil Černý20.11.1985500010000242--
 
16František Lukeš25.9.198257192443330615145202839
26Viktor Hübl13.8.19785718234163081514313261296
78Robin Hanzl10.1.19894972128-732103884223923
79Martin Hanzl25.12.199354151227-72040385229159
12Jakub Černý5.3.198753131023-764314118311281
20Miloslav Hořava27.10.1982558715-13162018081818
5Michal Trávníček14.3.1980565611-55820010013747270
18František Gerhát28.4.199049381131200059819108
64Ondřej Jurčík28.6.1992576410-52410055632513
81Lukáš Válek11.6.199450639-11210256171346
22Kristian Reichel11.6.199846268-128100531410428
41Rostisl. Martynek10.10.1982223473800132152--
85Richard Nejezchleb2.5.199411257-316200167210,0014:35
89Josef Stříbrný13.7.199614404660021121--11:01
91Jiří Doležal8.7.198520112-2200017155540,00
94Ondřej Havlíček18.6.19914101000004012733,3311:43
86Peter Jánský3.5.1985101110000111--12:11
92Jakub Strnad16.2.1992201112000001--10:00
86Radek Veselý5.5.19961000-10000110--03:26
94Ivan Řehoř7.7.1994100000000000--04:35
86Martin Mical3.10.1994200000000120--04:08
92Semjon Babincev8.10.1994400000000000--04:56
24Tomáš Doležal29.9.19905000-12700010210,0006:08
43Jaroslav Šimeček27.10.19957000-320003424341,8608:49
93Jan Dufek20.2.19978000-12000911--06:06
 
40 hráčů57137196333-666734143416686925583760
 
Radim Rulík (57 / 34 - 0 - 23), Darek Stránský (57 / 34 - 0 - 23)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55 55-56 56-57 57-58 58-59
59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07
07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 Vysvětlivky
 
 
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich