HC Chemopetrol 2006-07

 
O2 Extraliga - základní část
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
37Jaroslav Hübl29.12.1982462475127142291,803,0820261
93Martin Altrichter16.11.197283771721392,612,71530
82Radek Fiala9.2.198682481913087,254,60170
37Luboš Horčička21.5.1979160020100,00,00101
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
37Luboš Horčička21.5.19791000-0000
93Martin Altrichter16.11.19728000-10000
82Radek Fiala9.2.19868000-2000
37Jaroslav Hübl29.12.198246000-2000
 
19Jiří Šlégr30.5.1971418816-9134
8Angel Nikolov18.11.1975404610130
4Jan Hranáč26.10.1969523695100
44Radim Skuhrovec10.5.197452527-554
7Petr Punčochář8.6.198344426-738
15Lukáš Poživil12.9.1982503031268
9Vladimír Gýna27.9.197344011-852
35Martin Ťupa10.3.19717000-58000
24František Bombic20.4.19779000-12000
28Marian Morava8.5.197618000-12000
 
22Robert Reichel25.6.197152262147246
42Vojtěch Kubinčák4.2.197951201030028
18Daniel Branda20.2.19764622729-262
77Jan Benda28.4.197245101626477
32Martin Jenáček14.7.19755191625-228
33Ivo Prorok28.12.19695191423070
86Peter Jánský3.5.19854911617438
16František Lukeš25.9.19825261117-136
10Milan Kopecký11.5.1981527512-730
5Michal Trávníček14.3.1980523912-486
13Zbyněk Sklenička15.12.198147437062
31Lukáš Bednařík5.9.197951336-426
21Jakub Černý5.3.198728022-312000
20Lukáš Rindoš23.8.1987701116000
23Vladislav Vrtek20.12.1987100000000
Ladislav Boušek28.5.19782000-30000
 
30 hráčů52157149306-331109
 
Trenéři: Václav Sýkora a Petr Fiala do 40. kola (40 / 18 - 0 - 22)
Od 41. kola: Jaroslav Hübl st. a Petr Rosol (12 / 6 - 0 - 6)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55 55-56 56-57 57-58 58-59
59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07
07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 Vysvětlivky
 
 
„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich