HC Benzina Litvínov 2009-10

 
O2 Extraliga - základní část + play off
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
24Jaroslav Hübl29.12.1982462378134118689,853,3820260
82Petr Franěk6.4.1975199676851088,244,227120
37Miroslav Brzobohatý18.5.1989411064989,093,27130
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
37Miroslav Brzobohatý18.5.19894000-0000
82Petr Franěk6.4.197519000-8000
24Jaroslav Hübl29.12.198246000-2000
 
9Karel Pilař23.12.19774162026-695303
12Ivan Švarný31.10.19845661925-1048301
29Vlastimil Kroupa27.4.19755041822-970300
27Miloslav Gureň24.9.197644369-436100
44Radim Skuhrovec10.5.197452077-577000
11Matěj Stříteský20.9.199031246-712101
7Petr Punčochář8.6.198351145-1360000
28Karel Kubát13.6.198846134-2242100
8David Pojkar4.6.19816202-52101
19Jiří Šlégr30.5.197112202-343100
51Ondřej Poživil22.4.198712011-14000
4Marek Černošek22.7.1976500002000
31Jiří Gula7.8.19896000-36000
23Petr Kousalík7.2.1991800008000
 
26Viktor Hübl13.8.197854272249-12421224
16František Lukeš25.9.198257242549-8161123
22Robert Reichel25.6.197157163248-888501
86Peter Jánský3.5.198554142135-298511
42Vojtěch Kubinčák4.2.197956121628-2430351
32Martin Jenáček14.7.197554111728-922413
5Michal Trávníček14.3.19805711819-20128121
15Roman Vopat21.4.19765091019-3214302
21Jakub Černý5.3.19874281018-626111
71Juraj Majdan20.8.1991557411-530102
18František Gerhát28.4.199049134-1516100
88Michal Dragoun12.4.198313202-210000
81Jan Bojer25.6.198935022-18000
64Martin Heinisch6.4.198531011-60000
20Tomáš Přeučil17.5.19891000-12000
20Rastislav Pavlikovský2.3.1977200004000
52Kryštof Kafan4.2.1990300004000
20Kaspars Saulietis12.6.198710000-30000
 
35 hráčů57169253422-2131253611425
 
Trenéři: Jaroslav Hübl do 9.kola (8 / 1 - 0 - 7), Jiří Kučera (57 / 25 - 0 - 32), Jiří Šlégr od 9.kola (49 / 24 - 0 - 25)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55 55-56 56-57 57-58 58-59
59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07
07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 Vysvětlivky
 
 
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich