HC Verva Litvínov 2015-16

 
Tipsport extraliga - Celá sezóna
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
32Jaroslav Janus21.9.1989482725108113291,292,3820281
48Michael Petrásek19.12.19912614645657491,112,3014120
61Lukáš Horák5.10.199338361976,004,34120
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVGSHZSVHVH %Č
61Lukáš Horák5.10.19933000-0000
48Michael Petrásek19.12.199126000-0000
32Jaroslav Janus21.9.198948000-0000
 
28Karel Kubát13.6.198868112435-12905022062555--
45Filip Pavlík20.7.1992701021311346031475963--
29Tomáš Pavelka29.5.19936961420-13302001323350--
31Jiří Gula7.8.1989536410-27593001234440--
88Zbyněk Sklenička15.12.198137077-646000324724--
71Tomáš Frolo26.1.19826342611940017512343--
7Kamil Černý20.11.1985911212000701--
3Martin Kokeš13.6.19954011020001022--
24Petr Chaloupka4.4.198654011846000333649--
4Daniel Hora20.3.19912000-12000210--
4Marek Baránek1.3.19955000-18000970--
 
78Robin Hanzl10.1.19896518355374260712972151394
16František Lukeš25.9.198267183250-430806191524028
26Viktor Hübl13.8.197844211435-634805127991009
41Rostisl. Martynek10.10.19826014142881240111016151100,0
69Radek Duda28.1.19793781725468302116209135
5Michal Trávníček14.3.1980655192451272001301672888
37Kamil Piroš20.11.19786971320-834000754330583
20Miloslav Hořava27.10.19826211718-10262121171823129
18František Gerhát28.4.1990666915-1210300501520398
86Peter Jánský3.5.198534448-13162005835720
21Ondřej Havlíček18.6.199122347061001930160
81Lukáš Válek11.6.199449246-31000146173200
22Kristian Reichel11.6.199823325-6620136613147
64Ondřej Jurčík28.6.199270325-6410007587269
91Jiří Doležal8.7.1985302353400132211573
92Roman Pšurný23.2.198611404-1400014368958,4315:13
43Jaroslav Šimeček27.10.1995622430010102155
94Ivan Řehoř7.7.1994711210001620--
89Josef Stříbrný13.7.19965022-2000022010,00
13Jakub Šrámek4.3.1993610100000320--08:54
92Pavel Smolka12.3.199217101-1400012225448,1505:53
10Martin Mical3.10.199410000000000020,0007:36
91Tomáš Doležal29.9.19901000-10000000--02:32
11Adam Chlapík4.2.1994500010000240450,0006:46
23Tomáš Kučera28.2.1996600020000121450,00
84Pavel Písařík5.10.19939000-220004101100,006:48
46Lukáš Vantuch20.7.198710000-41000025329749,4814:42
 
41 hráčů70172259431-848995723321669815924681
 
Radim Rulík (70 / 33 - 0 - 37), Ondřej Weissmann (23 / 8 - 0 - 15), Jiří Šlégr (47 / 25 - 0 - 22). Konzultace: M.Hořava
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55 55-56 56-57 57-58 58-59
59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07
07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 Vysvětlivky
 
 
„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich