HC Chemopetrol 2005-06

 
Tipsport Extraliga - základní část
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
82Radek Fiala9.2.19862916456789893,062,448172
63Kamil Jarina25.7.19761910664555692,512,537112
93Martin Altrichter16.11.197274021821792,342,69341
37Jaroslav Hübl29.12.19821201583,333,00010
37Luboš Horčička21.5.19791202981,826,00010
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
37Jaroslav Hübl29.12.19821000-0000
37Luboš Horčička21.5.19791000-0000
93Martin Altrichter16.11.19727000-0000
63Kamil Jarina25.7.197619000-0000
82Radek Fiala9.2.198629000-0000
 
15Lukáš Poživil12.9.19824911112-1046
44Radim Skuhrovec10.5.1974453811846
9Vladimír Gýna27.9.197346279-124
4Jan Hranáč26.10.196925448-1564
28Marian Morava8.5.197633358-148
20Martin Ťupa10.3.197141268-364
7Petr Punčochář8.6.198349246-344
15Miroslav Kuncl21.7.1986100000000
David Všetečka28.9.1979100000000
8Martin Szakal3.1.1981400014000
8Jakub Lašek16.3.19856000-24000
83Ladislav Řezníček27.12.19837000-14000
24František Bombic20.4.19777000-233000
23Petr Prokop21.7.19861000016000
24Václav Kočí15.7.19791000002000
8David Pojkar4.6.198128000116000
 
22Robert Reichel25.6.197151112637-650
77Jan Benda28.4.197244132235-1554
18Daniel Branda20.2.197645131225-830
5Michal Trávníček14.3.19804361723-976
33Ivo Prorok28.12.196938101020-1069
42Vojtěch Kubinčák4.2.197943101020-128
25Jiří Gombár13.11.1974515813-516
13Zbyněk Sklenička15.12.1981524812257
52Adam Šaffer4.4.1980516511326
39Lukáš Bednařík5.9.197919639-16
16Marek Zadina18.2.197248459-232
12David Balázs7.4.197431246-420
86Peter Jánský3.5.198530325216
92Michal Jeslínek21.5.197922123-416
67Jakub Petružálek24.4.198519112-66
10Tomáš Martinec4.9.19735022-24000
23Vladislav Vrtek20.12.19878101-42
62Martin Heinisch6.4.1985100000000
Oldřich Bakus3.5.1975100000000
11Jiří Charousek2.12.1981400002000
67Jiří Švejda22.2.19854000-10000
12Lukáš Rindoš23.8.19876000-20000
11Jan Závada29.5.19868000-34000
 
44 hráčů52113182295-103919
 
Trenéři: Václav Sýkora a Petr Fiala (52 / 18 - 5 - 29)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55 55-56 56-57 57-58 58-59
59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07
07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 Vysvětlivky
 
 
„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde