HC Chemopetrol Litvínov 1994-95

 
Extraliga ledního hokeje - základní část + play off
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
7Zdeněk Orct28.4.1970382242107117491,652,86
3Petr Franěk6.4.1975136724733387,634,19  
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
 
3Petr Franěk6.4.197513000-2000
7Zdeněk Orct28.4.197038000-6000
 
22Jan Vopat22.3.19734672027951201
14Jiří Šlégr30.5.197111310131280000
19Ondřej Zetek2.10.197148210121647101
20Petr Molnár9.2.196938066-712000
5Kamil Prachař24.8.196348235132100
8Angel Nikolov18.11.197545145-145000
21Radek Mrázek16.10.197127314-156100
25Martin Štelcich3.4.19671221316000
6Petr Svoboda14.2.19668202-250000
2Radek Šulc14.9.196411112-48000
Petr Martínek11.9.1972200002000
 
28Jan Alinč27.5.1972461934531252310
20Ivo Prorok28.12.196945182038373002
24Vladimír Machulda13.1.1971441717341222213
27Robert Kysela5.6.196846181533058206
11Martin Rousek5.10.197046121527-120102
23Robert Lang19.12.197016419231128000
9Martin Ručinský11.3.1971131210221754210
26Tomáš Vlasák1.2.19753961420-48011
17Radek Šíp10.9.1971296915-742101
10Radim Piroutek12.12.1974469514-1140000
12David Balázs7.4.1974296713-1016201
30Kamil Koláček21.9.197317448-34101
29Zdeněk Skořepa10.8.197631336322000
16Jindřich Kotrla7.3.19757112-38100
Pavel Rosa6.7.1977100000000
18Stanislav Rosa20.12.1974300000000
 
29 hráčů481582293872979420419
 
Trenéři: František Vorlíček (42 / 17 - 6 - 19), Ondřej Weissmann (42 / 17 - 6 - 19) do 43. kola
Od 43. kola Vladimír Kýhos ml. (6 / 2 - 0 - 4), Jaroslav Hübl st. (6 / 2 - 0 - 4)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55
55-56 56-57 57-58 58-59 59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67
67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75 75-76 76-77 77-78 78-79
79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03
03-04 04-05 05-06 06-07 07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15
15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-24 24-25 Vysvětlivky
 
 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat