HC Chemopetrol Litvínov 1994-95

 
Extraliga ledního hokeje - základní část + play off
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
7Zdeněk Orct28.4.1970382242107117491,652,86
3Petr Franěk6.4.1975136724733387,634,19  
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
22Jan Vopat22.3.197346720274466
14Jiří Šlégr30.5.19711131013102180
19Ondřej Zetek2.10.197148210125756
20Petr Molnár9.2.1969380661733
5Kamil Prachař24.8.1963482355168
8Angel Nikolov18.11.1975451452634
21Radek Mrázek16.10.1971273141234
25Martin Štelcich3.4.196712213613
6Petr Svoboda14.2.1966820231350
2Radek Šulc14.9.196411112819
Petr Martínek11.9.1972200033
 
28Jan Alinč27.5.1972461934531460
20Ivo Prorok28.12.1969451820381756
24Vladimír Machulda13.1.1971441717342043
27Robert Kysela5.6.1968461815332371
11Martin Rousek5.10.1970461215271348
23Robert Lang19.12.19701641923723
9Martin Ručinský11.3.19711312102281554
26Tomáš Vlasák1.2.19753961420732
17Radek Šíp10.9.19712969151137
10Radim Piroutek12.12.19744695141753
12David Balázs7.4.1974296713426
30Kamil Koláček21.9.197317448318
29Zdeněk Skořepa10.8.1976313361418
16Jindřich Kotrla7.3.1975711229
Pavel Rosa6.7.1977100000
18Stanislav Rosa20.12.1974300001
 
29 hráčů48158
 
Trenéři: František Vorlíček (42 / 17 - 6 - 19), Ondřej Weissmann (42 / 17 - 6 - 19) do 43. kola
Od 43. kola Vladimír Kýhos ml. (6 / 2 - 0 - 4), Jaroslav Hübl st. (6 / 2 - 0 - 4)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55 55-56 56-57 57-58 58-59
59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07
07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 Vysvětlivky
 
 
„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich