HC Chemopetrol 2001-02

 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
7Marek Pinc20.3.1979502940140151491,542,8616314
56Michal Podolka11.8.197751941410388,034,33050
30Michal Fikrt6.4.1982162360,0020,0010
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
 
7Marek Pinc20.3.197950011-26
56Michal Podolka11.8.19775000-0
30Michal Fikrt6.4.19821000-0
 
9Vladimír Gýna27.9.1975455712-742
32Vlastimil Kroupa27.4.197548639-798
23Martin Nosek16.9.197047279-1596
28Martin Ťupa10.3.197124257534
45Jiří Kuntoš11.12.197127055161000
3Petr Macholda25.1.19822412336
15Lukáš Poživil12.9.198234123-1026
4Jan Hranáč26.10.196920112-754
34Jan Liška13.5.197935011140000
2Michal Divíšek22.4.19769000-28000
21Radek Mrázek16.10.19717000-36000
5Martin Szakal3.1.19818000-50000
2Martin Tůma14.9.1985100002000
19Martin Skácel25.1.1982500002000
29Jakub Trefný12.3.19811000-20000
2Petr Pospíšil10.5.197316000-610000
 
6Petr Klíma23.12.196452241034-836
42Vojtěch Kubinčák4.2.197952111930-380
69Martin Filip26.12.19714632528-1616
25Jiří Gombár13.11.19745111920-2038
20David Hruška8.1.19771914317-40
81Michal Oliverius30.7.1978333912-1024
17Anton Lezo30.4.19724321012-349
36Ivo Prorok28.12.1969106410-18
36Petr Jíra10.8.197830448-239
16Jindřich Kotrla7.3.197541448-1393
52Pavol Riečičiar19.1.197834437112
13Martin Rousek5.10.197026257-1028
22Jaroslav Buchal23.4.197422336-130
24Lukáš Havel10.11.198122246-414
22Tomáš Martinec4.9.1973832510
18Jan Šulc17.2.1979722446
26Kamil Koláček21.9.1973312332
91Michal Trávníček14.3.19801012334
91David Appel21.5.1981711202
20David Bruk30.10.196810101-82
18Marian Kacíř20.3.19815011-20000
11Lukáš Říha20.3.198114011-32000
81Michal Pinc2.12.1981100000000
18Petr Zuziak13.11.19821000-10000
19Lukáš Bednařík5.9.19792000-10000
26Zbyněk Sklenička15.12.19814000-10000
91Pavel Zdráhal20.7.19716000-48000
 
46 hráčů52120157277-1571004
 
Trenéři: Vladimír Kýhos ml. a Viktor Lukeš do 40. kola (39 / 12 - 1 - 26)
Od 40. kola: Josef Beránek st. a Jan Vopat ml. (13 / 4 - 2 - 7)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55 55-56 56-57 57-58 58-59
59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07
07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 Vysvětlivky
 
 
„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde