TJ CHZ ČSSP Litvínov 1972-73

 
1.liga
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPr
1Miroslav Kapoun23.4.19502795
20Antonín Kočí15.11.19461639
8Petr Hnídek195323111,94
 
ZGAKB+-TM
21Jiří Bubla (A)27.1.1950364913
4Miroslav Daněk12.10.194836448
2Oldřich Obrtlík27.3.195036437
9Karel Kracík4.8.194724224
5Jan Vopat24.7.194728112
15Jaroslav Piskač23.8.194119000
 
14Ivan Hlinka (C)26.1.195036241135
10Jaroslav Nedvěd (A)29.12.194436131427
17Karel Ruml20.12.19483651520
12Josef Ulrych27.11.19443412820
19Josef Beránek22.5.1942369615
6Vladimír Machulda20.4.1949355712
7Petr Zelenka24.4.195032448
18Oldřich Kašťák14.2.194723707
Stanislav Kousek4.3.195318123
13Karel Marx21.2.194824112
11Zdeněk Kapoun30.1.19489011
Josef Straka3.2.195118101
 
21 hráčů369788185
 
Trenér: Karel Mach (36 / 13-7-16)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55 55-56 56-57 57-58 58-59
59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07
07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 Vysvětlivky
 
 
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich