HC Verva Litvínov 2014-15

 
Tipsport extraliga - Základní část + Play off
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
33Pavel Francouz3.6.1990633756118177193,751,88461711
61Lukáš Horák5.10.199393271814889,163,30360
82Jakub Soukup3.9.1994413765990,772,63130
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVGSHZSVHVH %Č
33Pavel Francouz3.6.199063044-2000
82Jakub Soukup3.9.19944000-0000
61Lukáš Horák5.10.19939000-0000
 
45Filip Pavlík20.7.19926510213116346001155875--
28Karel Kubát13.6.198861823315976021834455--
29Tomáš Pavelka29.5.199362610161618311993847--
51Zbyněk Sklenička15.12.198138178732100374628--
24Petr Chaloupka4.4.19866108814100000386348--
2Jiří Zeman12.2.198230257-628001333127--
19Jiří Šlégr30.5.19711741522620033258--
31Jiří Gula7.8.198932415428102472422--
21Petr Štindl7.3.199024224620000341415--
71Tomáš Frolo26.1.198221123078000254821--
3Martin Kokeš13.6.19954011-22000520--
23Petr Kousalík7.2.1991601108000335--
4Marek Baránek1.3.1995210000400012209--
 
26Viktor Hübl13.8.197868254368214271721924251736
9Martin Ručinský11.3.1971682243652274921205251396
16František Lukeš25.9.1982602331541550905179453158
86Peter Jánský3.5.198559211839946110612960139
88Jakub Petružálek24.4.198545201939161090517161871
78Robin Hanzl10.1.19895913253821241249274221155
5Michal Trávníček14.3.19806291625-29621311912447313
41Rostisl. Martynek10.10.1982681310233202041122529540,00
13Jakub Šrámek4.3.1993488412-28302531710108
18František Gerhát28.4.19905821012410000511215381
37Kamil Piroš20.11.1978544610-1434102626420674
91Juraj Majdan20.8.19915434711800162391520,00
64Ondřej Jurčík28.6.199269257-720100345512117
84Pavel Písařík5.10.199340516-210002211482343,4805:58
20Miloslav Hořava27.10.19826101-100004231100,008:26
11Jan Eberle20.5.198910000000022000,0005:23
43Vojtěch Kubinčák4.2.1979100000000121250,0011:17
92Pavel Smolka12.3.19926000000002002254,5504:19
 
34 hráčů6920932153014693974748218210646324773
 
Radim Rulík a Miloslav Hořava (69 / 48 - 0 - 21)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55 55-56 56-57 57-58 58-59
59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07
07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 Vysvětlivky
 
 
„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde