HC Litvínov 2014-15

 
8.třída
 
 
Liga starších žáků 2001 skupina A
 
ZVRPskóreB
1.HC Sparta Praha363402390:8968
2.HC Litvínov362916329:12859
3.ELZ Jungadler Mannheim3626010247:11452
4.HC Piráti Chomutov3620115182:13341
5.HC Energie Karlovy Vary3619215216:14840
6.HC PZ Kladno3617118163:18635
7.Rytíři Kladno3613122201:24327
8.Stadion Litoměřice3610125160:31621
9.HC Kobra Praha36712897:30715
10.HC Děčín36103561:3822
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Soupiska
 
#JménoNarozen
Lukáš Kmínek2.8.2001
Petr Kmoch10.8.2001
Daniel Štěpka29.11.2002
 
Jiří Kordanič5.1.2001
Jiří Hoffmann3.3.2001
Adam Šubrt23.3.2001
Vojtěch Titlbach21.4.2001
Radovan Miškovič19.2.2002
Ondřej Uher4.11.2001
 
Vojtěch Kysela18.1.2001
Marek Berka22.1.2001
Dan Bartoš23.2.2001
David Jindra11.3.2001
David Kubát18.3.2001
Jakub Šarlinger29.4.2001
Josef Kitzberger12.5.2001
Petr Kovačič22.6.2001
Jakub Beran24.7.2001
Daniel Jouza23.8.2001
Nikolas Rejl11.12.2001
Matěj Tvrzník17.12.2001
Jiří Puczek12.2.2002
Jan Myšák24.6.2002
 
Trenéři: Radek Goga, Radim Skuhrovec, Martin Nosek
 
 
Liga starších žáků 2001 skupina A
 
1.3.9.Litvínov - Kobra Praha23:1 (9:0, 5:1, 9:0) Bartoš 6, Puczek 5, Berka 4, Myšák 3, Kysela 2, Jindra, Jouza, Beran
2.6.9.Karlovy Vary - Litvínov4:5 (2:3, 1:0, 1:2) Myšák 2, Beran, Jouza, Berka
3.13.9.Litvínov - Sparta2:4 (1:2, 1:0, 0:2) Berka, Bartoš
4.20.9.Litvínov - Rytíři Kladno12:3 (4:1, 4:1, 4:1)Kitzberger 3, Puczek 2, Bartoš 2, Beran 2, Myšák, Jindra, Jouza
5.24.9.Chomutov - Litvínov2:7 (1:2, 1:2, 0:3) Puczek 3, Myšák, Kysela, Bartoš, Jouza
6.27.9.Litvínov - Děčín15:2 (6:2, 5:0, 4:0) Puczek 3, Jindra 3, Bartoš 2, Beran 2, Berka, Kysela, Myšák,
Kitzberger, Jouza
7.4.10.Litoměřice - Litvínov2:11 (0:3, 2:4, 0:4) Titlbach 2, Jindra 2, Bartoš 2, Myšák, Kysela, Puczek, Beran, Kovačič
8.11.10.Litvínov - Mannheim2:3 (2:2, 0:1, 0:0) Myšák, Berka
9.19.10.PZ Kladno - Litvínov1:11 (0:1, 1:1, 0:9) Jindra 3, Berka 3, Myšák 2, Jouza 2, Kysela
10.25.10.Kobra Praha - Litvínov2:20 (0:6, 1:7, 1:7) Berka 5, Puczek 4, Jouza 3, Beran 3, Bartoš, Šubrt, Hoffmann, Kubát,
Uher
11.27.10.Litvínov - Karlovy Vary4:4 (2:2, 1:1, 1:1) Jindra, Berka, Bartoš, Kitzberger
12.29.10.Sparta - Litvínov8:7 (1:1, 4:3, 3:3) Puczek 3, Jouza 2, Kysela, Jindra
13.2.11.Rytíři Kladno - Litvínov4:7 (2:3, 0:2, 2:2) Kysela 3, Jouza, Jindra, Bartoš, Puczek
14.15.11.Litvínov - Chomutov8:2 (2:1, 1:0, 5:1) Kitzberger, Myšák 2, Jouza, Šarlinger, Puczek
15.17.11.Děčín - Litvínov4:14 (1:4, 1:6, 2:4) Jouza 5, Puczek 4, Bartoš 3, Kitzberger, Šarlinger
16.22.11.Litvínov - Litoměřice17:3 (3:2, 8:0, 6:1) Myšák 6, Puczek 3, Bartoš 2, Šarlinger 2, Kysela, Beran, Najman, Jouza
17.15.3.Mannheim - Litvínov3:6 (1:2, 2:1, 0:3) Jouza 3, Jindra, Puczek, Bartoš
18.6.12.Litvínov - PZ Kladno13:7 (4:1, 4:1, 5:5) Myšák 3, Kysela 3, Jindra 3, Beran 2, Puczek 2
19.9.12.Litvínov - Kobra Praha11:1 (3:0, 5:1, 3:0) Kysela 5, Kitzberger 3, Šarlinger, Beran, Kubát
20.20.12.Karlovy Vary - Litvínov4:8 (1:4, 0:2, 0:2) Bartoš 2, Puczek 2, Beran, Jouza, Šarlinger, Kovačič
21.22.12.Litvínov - Sparta6:16 (0:2, 3:8, 3:6) Kysela 2, Kitzberger 2, Myšák, Jindra
22.23.12.Litvínov - Rytíři Kladno14:9 (4:1, 6:2, 4:6)Kysela 4, Jindra 3, Kitzberger 2, Uher 2, Stehlík 2, Myšák
23.3.1.Chomutov - Litvínov3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
24.10.1.Litvínov - Děčín12:3 (4:0, 2:0, 6:3) Kysela 3, Myšák 2, Jindra 2, Kitzberger 2, Bartoš 2, Kovačič
25.17.1.Litoměřice - Litvínov0:9 (0:3, 0:2, 0:4) Bartoš 3, Jindra 2, Beran 2, Kysela, Kitzberger
26.12.10.Litvínov - Mannheim8:7 (3:2, 3:4, 2:1) Jouza 4, Myšák, Bartoš, Uher, Šarlinger
27.30.1.PZ Kladno - Litvínov3:6 (3:2, 0:2, 0:2) Šarlinger 2, Kysela, Bartoš, Beran, Puczek
28.31.1.Kobra Praha - Litvínov3:12 (0:3, 2:5, 1:3) Kitzberger 2, Kubát 2, Bartoš 2, Beran 2, Puczek 2, Kysela, Kordanič
29.7.2.Litvínov - Karlovy Vary6:5 (2:2, 2:1, 2:2) Šarlinger 3, Myšák, Kysela, Jouza
30.8.2.Sparta - Litvínov9:2 (3:0, 3:1, 3:1) Hoffmann, Kysela
31.14.2.Rytíři Kladno - Litvínov3:5 (2:3, 0:2, 1:0) Kysela 2, Jindra, Šubrt, Hoffmann
32.21.2.Litvínov - Chomutov11:3 (4:2, 5:0, 2:1) Bartoš 3, Jindra 2, Kitzberger, Kysela, Jouza, Šarlinger, Uher, Kubát
33.28.2.Děčín - Litvínov0:16 (0:5, 0:7, 0:4) Šarlinger 5, Jouza 3, Myšák 2, Jindra 2, Uher 2, Puczek, Bartoš
34.7.3.Litvínov - Litoměřice12:1 (5:0, 4:0, 3:1) Kysela 4, Jouza 3, Myšák 2, Jindra, Puczek, Uher
35.14.3.Mannheim - Litvínov2:4 (0:1, 1:1, 1:2) Jindra 2, Jouza, Šubrt
36.21.3.Litvínov - PZ Kladno3:1 (1:1, 1:0, 1:0) Jindra, Kovačič, Hoffmann
 
Sezóny: 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87
87-88 88-89 89-90 90-91 91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99
99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07 07-08 08-09 09-10 10-11
11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23
23-24 24-25 Vysvětlivky
 
 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat