HC Chemopetrol 2000-01

 
Český telekom Extraliga - základní část + play off
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
7Zdeněk Orct28.4.1970492856107137892,792,2523205
56Michal Podolka11.8.1977146833733189,953,25581
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
7Zdeněk Orct28.4.197049022-33
56Michal Podolka11.8.197714011-0
 
29Karel Pilař2.4.1971561327401877
8Angel Nikolov18.11.19755451217-691
4Jan Hranáč26.10.19695721416174
9Vladimír Gýna27.9.1975584812-936
28Martin Ťupa10.3.197141459540
44Marek Černošek22.7.197645325-714
21Radek Mrázek16.10.197142055178000
2Petr Macholda25.1.1982700012000
3Petr Suchý21.3.197812000-110000
 
22Robert Reichel25.6.1971542435592074
27Robert Kysela5.6.196849191837-282
15Kamil Piroš20.11.197854121426-1030
42Vojtěch Kubinčák4.2.197956111526634
10Tomáš Martinec4.9.197349101121-720
13Petr Rosol20.6.19645661521-735
12David Balázs7.4.1974279918738
16Jindřich Kotrla7.3.19755351015-246
45Stanislav Stavenský30.8.1977549514-562
59Lukáš Bednařík5.9.197950538-1018
17Anton Lezo30.4.197226358-610
20Ivo Prorok28.12.1969743768
33Martin Tvrzník26.6.19801723536
30Jiří Holšán28.12.1969511200
39Vesa Karjalainen15.1.1966611202
18Václav Skuhravý16.1.19783011-30000
11Zdeněk Žák27.2.1980200000000
93Lukáš Říha20.3.1981400002000
30Zbyněk Sklenička15.12.19815000-12000
 
30 hráčů58152225377-8924
 
Trenéři: Václav Sýkora a Otakar Vejvoda (58 / 27 - 7 - 24)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55 55-56 56-57 57-58 58-59
59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07
07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 Vysvětlivky
 
 
„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain