TJ CHZ ČSSP Litvínov 1989-90

 
1.liga - Základní část + Play off + O umístění
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
1Viktor Lukeš29.12.196034166412876585,674,6212150
7Zdeněk Orct28.4.19702713379368688,064,171090
3Jan Stehlík11.11.19656129157282,766,98030
4
 
#JménoNarozenZGAKB+-+-TMPGOGVG
3Jan Stehlík11.11.19656000---0000
7Zdeněk Orct28.4.197027000---2000
1Viktor Lukeš29.12.196034000---6000
 
4František Procházka25.1.196252197267571467511
19Jiří Šlégr30.5.1971514151977562157201
5Kamil Prachař24.8.196352551078611728000
28Ondřej Weissmann28.10.1959351673557-2218000
10Martin Čmerda23.11.1966513034066-2616100
12Petr Molnár9.2.19699022131030000
9Roman Lipovský7.3.1967201011216-46000
2Radek Šulc14.9.1964390113837138000
8Ondřej Zetek2.10.1971900045-12000
21Radek Mrázek16.10.197126000819-117000
 
22Robert Reichel25.6.19715249348390672368667
16Vladimír Jeřábek25.2.19595228356380572316521
13Petr Rosol20.6.1964462538637783-668313
29Vladimír Růžička6.6.1963322123445262-1042033
25Kamil Kašťák8.5.1966521414286253924201
26Martin Ručinský11.3.197147169254650-420401
23Robert Lang10.12.197040119203327622103
18Pavel Burger11.10.19654678153650-1416000
27Robert Kysela5.6.19685277142244-2228101
20Evžen Gál27.12.19632656111121-1012110
17Tomáš Mareš14.12.196521235820-126100
15Zdeněk Zíma24.10.1960272352729-226100
11Zdeněk Fanta2.12.19671422467-12000
6Radek Piskač12.10.19671402235-24000
 
27 hráčů52222229451933973-40601331422
 
Trenéři: František Dům do 30.kola (+ 31.kolo) (31 / 12 - 2 - 17), Josef Ulrych do 37.kola (35 / 13 - 3 - 19), od 20. do 30.kola Zdeněk Zíma st. (12 / 5 - 2 - 5), od 20.kola Josef Beránek (33 / 15 - 3 - 15), od 37.kola Ivan Hlinka (17 / 9 - 0 - 8)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55
55-56 56-57 57-58 58-59 59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67
67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75 75-76 76-77 77-78 78-79
79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03
03-04 04-05 05-06 06-07 07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15
15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-24 24-25 Vysvětlivky
 
 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat