HC Litvínov 2015-16

 
Noen Extraliga staršího dorostu Západ - celá sezóna
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
24Šimon Havlík12.1.199840229414099187,623,6617230
32Jakub Kovařík12.3.199893393012680,775,31320
Milan Kožnar31.5.19991312777,783,87100
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
Milan Kožnar31.5.19991000-0000
32Jakub Kovařík12.3.19989000-0000
24Šimon Havlík12.1.199840000-2000
 
23Martin Kučera18.12.199844420241020
32Štěpán Urbánek8.2.199842516211455
17Dominik Havlík12.1.199844514191640
44Roman Cikánek6.12.19994261218740
16Marek Havlík24.1.199939459682
10Marek Macháč19.1.199838022-2614001
Robert Bártek9.8.20007011-44000
42Ondřej Hipius10.6.199937000-1716000
 
61Jan Bečvář11.12.1998412324472218
26Filip Helt9.4.1998422026461748
20Josef Myšák8.9.199944123446-228
18David Drašar22.9.199839221133364
7Karel Schmidmayer23.10.199833171532550
12Zdeněk Vébr4.1.199837151631924
11Lukáš Vopat3.5.19994091726-1318
59Petr Pavlíček20.5.199944459-146
5Jiří Nídl21.6.19991635814
Martin Havelka7.5.1998343752
Kristian Reichel11.6.1998224660
Vasilij Kumov5.2.199814404-422
Marek Leitner26.3.199811213-42
21Kryštof Vaněk9.10.199925213-182
Přemysl Svoboda27.11.2000212330
Patrik Pech3.6.2000312300
29Pavel Kordule29.5.199918123-52
Lukáš Vacín12.4.2000111230
8Filip Ineman2.11.199937112-1818
Martin Klika19.2.199810011-212000
Ondřej Dufek14.2.20007000-32000
 
hráčů
 
Trenéři: Radek Mrázek, Petr Nekvinda
 
Sezóny: 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87
87-88 88-89 89-90 90-91 91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99
99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07 07-08 08-09 09-10 10-11
11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23
23-24 24-25 Vysvětlivky
 
 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat