HC Chemopetrol 1997-98

 
Staropramen Extraliga - play off
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
7Zdeněk Orct28.4.197042361414391,083,56131
93Richard Hrazdíra31.10.19671401100,00,00010
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
8Angel Nikolov18.11.197540331427000
20Petr Molnár16.10.19712022020000
23Martin Štěpánek2.4.19714022240000
5Drahomír Kadlec29.11.19652011250000
3Roman Čech19.9.19714011342000
55Petr Krátký28.11.19754011366000
21Radek Mrázek16.10.19711000000000
4František Procházka25.1.19624000392000
 
18Rail Muftijev19.11.196843141400
26Tomáš Vlasák1.2.197541231320
27Robert Kysela5.6.196841230640
36Jan Alinč27.5.19724123011120
12David Balázs7.4.197440330327000
25Petr Hrbek13.4.196932022001
10Denis Afinogenov15.3.197441123400
33Ivo Prorok28.12.196941122340
30Dmitrij Denisov5.7.197031010340
11Martin Rousek5.10.197041012700
22Vojtěch Kubinčák4.2.19792000000000
13Vladimír Petrovka9.10.19652000022000
 
22 hráčů412
 
Trenéři: Ivan Hlinka, Ondřej Weissmann, Vladimír Jeřábek (4 / 1 - 0 - 3)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55 55-56 56-57 57-58 58-59
59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07
07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 Vysvětlivky
 
 
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich