HC Verva Litvínov 2011-12

 
Eliod servis extraliga mladšího dorostu
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
2Patrik Spěšný1.3.19962313688165188,933,5511123
1Šimon Sklíba28.5.1997136535128484,784,69490
4Michal Danylec4.8.1996387113576,097,59030
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
16David Vostárek20.7.199632710171662
10Michal Jonák (A)9.1.1996296814851
17Radek Šíp23.6.199730077-1546000
24Filip Moravec5.5.199635224-3359
18Jindřich Sklenička8.11.199633213250
25Jakub Březák12.5.199728123-1528
4Martin Kučera18.12.199813022-34000
6Oliver Najman8.2.199717011-186000
 
23Josef Stříbrný13.7.199628202141236
21Vlastimil Pospíšil (C)19.8.1996312014341460
26Tomáš Kučera28.2.1996221614301618
20David Dunko13.5.19963381119-2028
8Dominik Poljanský9.3.1996306814-110
13Jan Bárdoš8.11.1997357512-1428
15Jakub Dvořák29.11.199631729-1048
22Josef Jícha24.6.199730448-176
11Jan Chmelař19.6.199726336-274
87Dominik Brzek5.11.199734246-1616
Martin Havelka7.5.1998431404
Tomáš Dyrynk15.4.1996321310
David Drašar22.9.19983112-70
19Tomáš Krátký18.10.199711112-138
12Tomáš Zeman8.3.199711011-92000
Jan Bočkaj18.11.19962011-22000
Jakub Komínek6.5.19971000-10000
Filip Havlíček11.3.19982000-20000
Filip Helt9.4.19982000-40000
Jan Bečvář11.12.19984000-50000
Kristián Reichel11.6.19984000-70000
 
Trenéři: Robert Reichel, Jaroslav Hübl
 
Sezóny: 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87
87-88 88-89 89-90 90-91 91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99
99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07 07-08 08-09 09-10 10-11
11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23
23-24 24-25 Vysvětlivky
 
 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat