HC Verva Litvínov 2011-12

 
Extraliga staršího dorostu
 
Skupina Západ + II B       Play off       Celá sezóna
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
97Jakub Soukup3.9.1994412314113106690,422,9321201
82Michal Klečka15.2.199583812517087,183,94350
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
21Marek Baránek1.3.19953821719654
18Jakub Svoboda22.2.19944278151328
28David Cvrk11.5.1994412810-240
27Roman Fučík28.8.199443358244
4Michael Wiedemann10.9.19953407788000
10David Šesták2.2.199544156-834
45Karel Šefl5.5.199529112320
26David Vostárek20.7.199615011-48000
6Radek Ernst9.5.199423011-58000
Filip Moravec5.5.19962000-10000
Martin Kokeš13.6.1995500044000
 
33Lukáš Válek16.6.1994442120411222
89Dominik Čeřovský28.12.199440201535924
87Ivan Řehoř7.7.1994321616321910
17Martin Mical3.10.199441101121452
23Jaroslav Šimeček27.10.19954451520-1418
19Dominik Štěpka13.10.19954410717-132
44Petr Ujfaluši17.10.19954110414-414
24Otakar Kuchař23.11.1994317613-216
5Radim Řezníček6.10.1995438311-910
Jakub Zdeněk29.11.19946381146
32Ondřej Sýkora28.4.1995413811-514
25David Weitz12.1.19951653870
Jan Trübenekr6.5.1994551646
9Josef Stříbrný13.7.199621246210
16Vilém Opatrný10.7.19952324606
Jakub Procházka18.11.1994323524
Filip Malík4.10.19945112-14
Tomáš Kučera28.2.19966112-20
Vlastimil Pospíšil19.8.19963011-30000
Ivan Kalina21.11.19955011-12000
 
33 hráčů16 let4414718533237498
 
Trenéři: Petr Nekvinda, Radek Mrázek, Radek Goga
 
Sezóny: 65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75
75-76 76-77 77-78 78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87
87-88 88-89 89-90 90-91 91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99
99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07 07-08 08-09 09-10 10-11
11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23
23-24 24-25 Vysvětlivky
 
 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat