Na FreeHostingu Endora běží desítky tisíc webů. Přidejte se ještě dnes!

Vytvořit web zdarma

Na FreeHostingu Endora běží desítky tisíc webů. Přidejte se ještě dnes!

Vytvořit web zdarma


HC Chemopetrol Litvínov 1992-93

 
Federální hokejová liga - základní část a nadstavba + play off
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
7Zdeněk Orct28.4.1970482813154157791,103,2829153
3Petr Franěk6.4.197552861316892,822,73220
Prázdná branka2
 
#JménoNarozenZGAKB+-+-TMPGOGVG
3Petr Franěk6.4.19755000---0000
7Zdeněk Orct28.4.197048000---10000
 
15Jan Vopat22.3.19734511112266392722312
5Kamil Prachař24.8.1963515111671531826200
2Radek Šulc14.9.196444410144641540100
18Martin Maškarinec3.2.19694128103342-924001
6Petr Molnár9.2.196945257373528001
21Radek Mrázek16.10.19713905552322010000
16Pavel Weiss7.7.1969311123224828001
8Petr Keller14.1.19691002267-14000
9Vlastimil Kroupa27.4.1975100111013-34000
10Jiří Šindelář23.10.196910000000000
8Ondřej Zetek2.10.197140004310000
 
11Jan Čaloun20.12.19724743236675502522517
27Robert Kysela5.6.19685122375976463028503
17Radek Šíp10.9.1971441628445048291103
20Ivo Prorok28.12.19694515203556401670202
9Jaroslav Hübl4.10.19574416173350361430313
24Vladimír Machulda13.1.1971451516314631154303
28Jan Alinč27.5.1972361614303830810102
25Lloyd Pelletier19.7.197144131326473898212
26Roman Blažek11.2.1967376713272528100
23Martin Kodada9.4.19714084122534-940010
12Richard Richter9.11.19652774111623-712011
19Vladimír Jeřábek25.2.195985278710100
13Petr Rosol20.6.196462578802000
13Vratislav Kupka30.4.1970101237348000
22Kamil Koláček21.9.1973701125-34000
19Stanislav Rosa20.12.1974200003-30000
Hráčská lavice2
 
29 hráčů5121024745788871617251530631
 
Trenéři: Ivan Hlinka, Josef Beránek st., Ondřej Weissmann (51 / 31 - 3 - 17)
 
Sezóny 45-46 46-47 47-48 48-49 49-50 50-51 51-52 52-53 53-54 54-55
55-56 56-57 57-58 58-59 59-60 60-61 61-62 62-63 63-64 64-65 65-66 66-67
67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75 75-76 76-77 77-78 78-79
79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91
91-92 92-93 93-94 94-95 95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03
03-04 04-05 05-06 06-07 07-08 08-09 09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15
15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-24 24-2525-2626-27