HC Chemopetrol 1996-97

 
Extraliga juniorů
 
#JménoNarozenZMinOGZasÚspPrVPČK
Marek Pinc20.3.1979352100902,57
Zdeněk Jarolím20.5.19773180144,67
Milan Heller1979
 
#JménoNarozenZGAKB+-TMPGOGVG
Martin Znojemský22.4.19793841216
Martin Škoula28.10.1979382911
Jan Liška13.5.197937145
Adam Gabriel3.11.197824055
Štěpán Obrtlík15.11.198020224
Aleš Semecký18.6.197938123
Miroslav Šulc24.11.197834011
Aleš Valvoda12.10.1978
 
Tomáš Kubinčák11.9.197736211132
Vojtěch Kubinčák4.2.197938171532
Jan Šulc17.2.197933201636
Lukáš Bednařík5.8.19793621728
Petr Kucer29.8.19783511718
Stanislav Remuta10.1.19773361016
Miroslav Jenka18.12.19793861016
Karel Šimka25.3.19783841216
Miroslav Kučera19.4.197937448
Petr Elznic25.1.197822426
Luboš Pešout19794235
Aleš Huk31.3.197918224
Daniel Břicháč8.1.197922134
Kamil Piroš20.11.19783213
Ondřej Bejček2.9.197811202
Jan Král17.12.1978
 
Trenéři : Jan Vopat, Oldřich Obrtlík
 
Dorostenecká liga (U 19 od roku 1976 U 18)
65-66 66-67 67-68 68-69 69-70 70-71 71-72 72-73 73-74 74-75 75-76 76-77 77-78
Liga staršího dorostu (U 18)
78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91 91-92 92-93 93-94 94-95
Liga mladšího dorostu (U 16)
78-79 79-80 80-81 81-82 82-83 83-84 84-85 85-86 86-87 87-88 88-89 89-90 90-91 91-92 92-93 93-94 94-95
Extraliga juniorů (U 20 od roku 2011 U 21)
95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07 07-08 08-09 09-10 10-11 11-12
12-13 13-14 14-15
Extraliga dorostu (U 17)
95-96 96-97 97-98 98-99 99-00 00-01 01-02 02-03 03-04 04-05 05-06 06-07 07-08 08-09
Extraliga staršího dorostu (U 18)
09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15
Extraliga mladšího dorostu (U 16)
09-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 Vysvětlivky
 
 
„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich