|
Extraliga dorostu - skupina A |
|
| | | Z | V | R | P | skóre | B | |
| 1. | České Budějovice | 36 | 26 | 3 | 7 | 173:99 | 55 | |
| 2. | Sparta Praha | 36 | 24 | 5 | 7 | 148:61 | 53 | |
| 3. | Plzeň | 36 | 23 | 5 | 8 | 150:78 | 51 | |
| 4. | Kladno | 36 | 21 | 1 | 14 | 163:120 | 43 | |
| 5. | HC Litvínov | 36 | 19 | 3 | 14 | 158:124 | 41 | |
| 6. | Slavia Praha | 36 | 17 | 6 | 13 | 114:98 | 40 | |
| 7. | Liberec | 36 | 11 | 5 | 20 | 95:147 | 27 | |
| 8. | Karlovy Vary | 36 | 12 | 3 | 21 | 92:136 | 27 | |
| 9. | Pardubice | 36 | 9 | 4 | 23 | 96:137 | 22 | |
| 10. | Hradec Králové | 36 | 0 | 1 | 35 | 78:267 | 1 | |
|
Extraliga dorostu - skupina A Finále |
|
| | | Z | V | R | P | skóre | B | |
| 1. | České Budějovice | 48 | 36 | 5 | 7 | 240:119 | 77 | |
| 2. | Sparta Praha | 48 | 35 | 5 | 8 | 214:80 | 75 | |
| 3. | Plzeň | 48 | 31 | 7 | 10 | 187:101 | 69 | |
| 4. | Kladno | 48 | 31 | 2 | 15 | 216:145 | 64 | |
| 5. | Slavia Praha | 48 | 26 | 8 | 14 | 204:144 | 60 | |
| 6. | HC Litvínov | 48 | 25 | 6 | 17 | 215:160 | 56 | |
|
Play off |
|
|
Čtvrtfinále |
|
České Budějovice - Havířov 2:0 (11:0, 3:2 SN) |
Sparta - Třinec 2:1 (4:1, 2:5, 8:2) |
Vítkovice - Plzeň 1:2 (3:2 PP, 0:2, 2:3) |
Vsetín - Kladno 0:2 (3:4 PP, 4:5) |
|
Semifinále |
|
České Budějovice - Plzeň 2:0 (5:2, 5:2) |
Sparta - Kladno 2:0 (4:0, 2:0) |
|
Finále |
|
české Budějovice - Sparta 2:0 (3:1, 3:1) |
|
Konečné pořadí |
|
| 1. | České Budějovice (Chábera - Barinka - Michálek, Novotný, Škoda, Kostourek) |
| 2. | Sparta Praha (Pöpperle - Kasík, Malinský, Vágner - Dragoun, Kanko, Vondráček) |
| 3. | Plzeň (Pulpán - Kracík, Koreis, Heřman) |
| | Kladno (Kopřiva - Kolafa, Evan - Bílek, Langhammer) |
| 5. | Vsetín (Plšek - Němec, Kučný - R.Hruška, R.Kovář) |
| | Vítkovice (Falter - Dresler, Ovčačík, Chmelíř - Fleischmann, Köhler, Olesz, Krenželok, Hulva) |
| | Třinec (Zbořil, Dibelka, Daneček) |
| | Havířov (Turoň) |
| 9. | Slavia Praha (Drtina, Špelda - Klepiš, Micka, P.Jelínek, Šindel, Švagrovský) |
| | Jihlava (Pech, Řípa) |
| 11. | Litvínov (Hanuljak - Kreps) |
| | Zlín (Lučka) |
| 13. | Liberec (Šmíd, Holub, Derner - Plíhal, Pabiška, Klimenta) |
| | Olomouc (Čech - Vrána, Cetkovský) |
| 15. | Pardubice (Hylák - Linhart) |
| | Ytong Brno |
| 17. | Karlovy Vary (Bolf - Polák, Tvrdek, Domin) |
| | Kometa Brno (Hunkes - Korotvička) |
| 19. | Hradec Králové |
| | Opava |
|